Е-курс #Key_Message_Development

#Key_Message_Development

30-денний практичний еКурс з розробки ефективних інформаційних повідомлень для просування вашого громадського проекту

Методика розроблена спільно з працівниками агентства REUTERS США в рамках Проекту „Мережа Громадянської Дії в Україні” (UCAN).

Перегляньте відеозапис безкоштовного онлайн-семінару про проект.Для кого?

Для співробітників, відповідальних за зв’язки з громадськістю, маркетологів, керівників організацій:
 1. Громадських, благодійних організацій.
 2. Бізнес-асоціацій.
 3. Державних та приватних закладів соціальної, освітньої, медичної, культурно-мистецької сфери.
 4. Також буде цікаво представникам бізнесу (в першу чергу соціально відповідального).


Який формат (та ін. організаційні питання)?
 1. Онлайн-курс / дистанційний / еКурс.
 2. Дата проведення: 28.11.-28.12.2017
 3. Дистанційний, е-курс: економите ресурси та час на поїздки на навчання.
 4. 5 онлайн-занять (щочетверга чотири зустрічі о 18:00 і одне бонусне заняття). Запис буде доступний на ранок наступного дня. Як виключення, можливі зміни години та дня проведення.    
 5. 100% практичний: завдання + перевірка кожного блоку проекту експертом.Яка програма?  
ТЕМА 1.
КОМПЛЕКТ БАЗОВИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

ТЕМА 2.
ЩО ТАКЕ ПОВІДОМЛЕННЯ? 6 ПИТАНЬ  ДЛЯ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЧНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ. ПРОПОЗИЦІЯ / ПРОДУКТ ОРГАНІЗАЦІЇ.  


ТЕМА 3. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ВАШОГО ПРОЕКТУ. АНАЛІЗ ЦІННОСТЕЙ АУДИТОРІЇ.

ТЕМА 4. ЗАКЛИК ДО ДІЇ.

ТЕМА 5. ХТО Є ВАШИМИ КОНКУРЕНТАМИ  І ЯКА ВАША ПОЗИЦІЯ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО КОНКУРЕНТІВ? «КОНКУРЕНТНІ ДІЇ»

ТЕМА 6. ВИНАГОРОДА. ЯКУ ВИГОДУ ВИ МОЖЕТЕ ЗАПРОПОНУВАТИ АУДИТОРІЇ В ОБМІН НА ОЧІКУВАНУ ДІЮ? ОЗНАКИ ВИНАГОРОДИ.

ТЕМА 7. ЧИМ ПІДТРИМАТИ ЗАКЛИК ДО ДІЇ ТА ВИНАГОРОДУ?

ТЕМА 8. СТРАТЕГІЧНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ У ВАШИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРОДУКТАХ

ТЕМА 9. УПАКОВКА ПОВІДОМЛЕННЯ. ІМІДЖ: ЯК ВАШ ІМІДЖ ТА ПОВІДОМЛЕННЯ ВЗАЄМНО ВПЛИВАЮТЬ ОДНЕ НА ОДНОГО?

ТЕМА 10. УПАКОВКА ПОВІДОМЛЕННЯ. ПЕРЕДАВАЧ: ХТО ПЕРЕДАЄ ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ТЕМА 11. УПАКОВКА ПОВІДОМЛЕННЯ. ТОЧКИ ВХОДУ: КОЛИ / ДЕ ВИ ПЕРЕДАЄТЕ ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ?

ТЕМА 12. УПАКОВКА ПОВІДОМЛЕННЯ. КАНАЛИ: ЯК ВИ ДОСТАВЛЯЄТЕ СВОЇ ПОВІДОМЛЕННЯ?
Хто проводить?
Руслана Кашина
 • Учасник тренерської групи Академії Фандрейзигу для громадських і благодійних організацій.
 • Розробник та ведуча близько 30 тренінгів для бізесу та НУО з різних тем (тренінги з управління персоналом.  мотивації, стратегічного планування, управління конфліктами, написання проектів та ін.).
 • Закінчила Школу тренерів творчого центру "Каунтерпарт" (м. Київ)
 • Стажування у США (South Portland).
 • Працювала PR менеджером у проекті Європейської комісії,
 • Тренер у проектах ПРООН, програмі UCAN, ERSTEBANK та ін. бізнес компаніях України.Скільки коштує і як записатися?


PR-1
PR-2
5 онлайн зустрічей.
х
х
Відео записи еКурсу.
х
х
Допоміжні роздаткові матеріали / шаблони.
х
х
Публічний зворотній зв’язок на виконані домашні завдання під час відео-сесії.
х
х
Індивідуальний зворотній зв’язок на виконані домашні завдання.

х
Бонус1 : еКурс «100% успішний проект» - пакет Волонтер.

х
Бонус 2: три еКниги Руслан Краплича: “Проекти та управління ними”,  “Фандрейзингові кампанії”, “Методи підвищення фінансової життєздатності недержавних організацій”.

х
Ціна до 20.11.2017
Ціна до 25.11.2017
599
1099
Ціна 28.11.2017
699
1225
Щоб записатися, будь ласка, виберіть пакет участі та натисніть “Так”.  
*Після реєстрації, впродовж 24 годин ви отримаєте е-лист про подальші дії.
**Проблеми з реєстрацією, альтернативні способи оплати? Напишіть sgutyuk@gmail.com - контакта особа Сергій Гутюк, координатор Академії Фандрейзингу.
Які гарантії?


Ми 100% повернемо кошти, якщо ваші очікування від курсу не будуть виправдані.
Відгуки про діяльність Академії фандрейзингу
Світлана Іващенко
Хочу подякувати організаторам, особливо Міжнародній Асоціації "Євростратегія", за таку неймовірну можливість стати участником тренінгу з Русланом Крапличем "Локальний фандрейзинг". Я відкрила для себе нове поняття "фандрейзингу", про котре раніше навіть не чула, дізналась  безліч нового та цікавого, завдяки Вам знайшла дуже прості та ефективні методи роботи з партнерами,спонсорами та клієнтами. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! До нових зустрічей!

Олег Єлізаров
Благодаря тренингу Руслана Краплича "Локальный фандрейзинг" удалось получить много новых знаний и систематизировать полученные ранее в ходе деятельности в данном направлении. Тренинг помог понять какие ошибки совершались и как избегать их в дальнейшем. Открылись новые перспективные направления для дальнейшей работы. Данные тренинги будут очень полезны благотворительным фондам и организациям - благодаря им будет легко наладить системную работу по фандрейзингу, и как следствие эффективнее вести свою деятельность.   

Анастасія Городніченко
Тренинг «Локальный фандрайзинг» был очень информативным, практическим и полезным — как для начинающих, так и для опытных фандрайзеров. Подача материала в доступной, простой форме, много интерактива, что расслабляет, знакомит участников тренинга, способствует обучению, да еще и позволяет посмотреть на существующие проблемы совсем с другой стороны.  Порадовала открытость и харизматичность тренера Руслана Краплича, его умение расположить к себе слушателей, разрядить обстановку и удерживать внимание от начала мероприятия до его завершения. На основе полученных знаний и опыта, которыми так щедро делился тренер, у меня сложилась достаточно четкая картинка как это все работает, как «не просити, а залучати» ресурсы на «добрі справи». Спасибо организаторам тренинга МА «Евростратегия», Руслану Крапличу и участникам за качественно проведенное мероприятие

Катерина  Ємельянова
Хочу подякувати організаторам за таку неймовірну можливість бути учасником тренінгу з Русланом Крапличем "Локальний фандрейзинг". Я відкрила для себе багато нового та цікавого, навчилась писали листа для залучення ресурсів. Дуже дякую за таку можливість!

Світлана Рогова  
Це не першій тренінг Руслана Краплича, який я відвідую. Але кожен раз доступність і легкість інформації яку дає тренер вражає, виникає думка чим ще може здивувати Руслан і кожен раз дивує. Для себе я зрозуміла що існують універсальні інструменти фандрейзингу, з чого почати роботу фандрейзингового напрямку, 5 груп мотивацій для залучення ресурсів, вивчила 5 правил фандрейзингу.  
Дякую Руслану Крапличу за навчання та мотивацію розвиватися в новому напрямку - фандрейзер!

Єва Авраменко
Посетив тренинг по теме «Фандрэйзинг», я открыла для себя новую область деятельности, как научной, так и рабочей. Данный тренинг позволил ознакомиться со всеми нюансами данной сферы. Стоит отметить многогранный подход тренера, его харизму и умение вызвать интерес к предмету. Особенно пришлись по вкусу интерактивные задания в группах. Несмотря на то, что до недавних пор данная тема была далека от моей профессиональной сферы деятельности, теперь, благодаря данному тренингу я имею чёткое представление, в каком направлении двигаться дальше. В результате было получено множество новой полезной информации и положительных эмоций.

Іван Чайка
Тренинг меня впечатлил и зарядил позитивом. Сперва, хотел бы выразить благодарность Руслану Крапличу, потому что человек по настоящему любит свое дело и искренне о нем говорит. Видно он практик, живые примеры применения своих действий, результаты его работ можно найти в сети интернет. По моему мнению, мы пока не подозреваем, что Руслан - это живая легенда. Фандрейзинг в Украине более 20 лет, складывается ощущение что Руслан его создатель на Украине. Дух фандрейзенга, дух продолжать делать Добрые Дела передался мне от Руслана. Желание реализовывать проекты и улучшать качество жизни украинцев - у меня лично усилилось, так как после тренинга, есть четкие инструменты для их реализации.

Вікторія Гурова
Я имела великое удовольствие присутствовать на тренинге на тему "Франдрайзинг" и сопровождение процесса формирования фандрайзинговой стратегии и планов".  Автором и ведущим тренинга является Руслан Краплич. Это было потрясающее действо! Посещая практически все новые тренинги (и по второму-третьему разу некоторые старые) хочу с полной уверенностью сказать, что настолько качественно подготовленного тренинга я не встречала как минимум год! Два дня тренинга пролетели буквально на одном дыхании. Многого я не знала, а кое о чём только догадывалась! К тому же, у Руслана здоровое чувство юмора, что сказалась на непринуждённой рабочей обстановке, не давящей на мозг, но способствующей конечной цели пребывания на тренинге! Подводя итоги хочу сказать, что тренинг был превосходен! Отдельное спасибо Руслану!

Олена Сталінська, Олександр Гамера
13 - 14 липня 2017 року у м. Одеса ми відвідали тренінг на тему: "Залучення фінансування з місцевих джерел (Локальний фандрейзинг)", який проводив керівник Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич. Тренінг пройшов в живій і цікавій атмосфері. Дуже позитивний заряд і бажання йти і творити нові справи і чудеса. Насичення потужною енергетикою, нові натхнення! На тренінгу ми дізналися багато корисної та цікавої інформації: в чому різниця між благодійниками, філонтропами, меценатами, донорами та спонсорами і як з ними працювати, інструменти залучення ресурсів (навіть не здогадувалися, що їх так багато і вони "працюють") і багато багато іншої корисної інформації. Матеріал успішно структурований і послідовний у викладі. Достатня кількість прикладів і аналогій.
Спасибі величезне, Руслан, за легкість подачі матеріалу, за ці два дні, проведені з користю! Хочемо продовження ....

Алла Олійник
Спасибо Международной Ассоциации "Евростратегия" и Руслану Крапличу за прекрасный двухдневный тренинг по локальному фандрейзингу. Невероятная атмосфера, интересные знакомства, ценные советы и практические занятия! Это было круто!

Дописати коментар